Kampanie Google Adwords (Ads) Lublin

Jesteś z Lublina lub prowadzisz swoją działalność w naszym regionie? Chciałbyś powiedzieć światu o swoich produktach bądź usługach? Doskonale trafiłeś.

kampanie google adwords google ads w Lublinie agencja reklamowa
Lublin

Od wielu lat zajmujemy się prowadzeniem kampanii reklamowych w wyszukiwarce Google, na witrynach partnerskich, na YouTube i w Google Merchant Center. Aktualnie reklama poprzez platformę Google, to jedna z najpopularniejszych form marketingu internetowego. 

Planujemy kampanie Adwords od podstaw bądź optymalizujemy i opiekujemy się tymi, które już trwają. Napisz do nas po darmowe konsultacje lub zadaj dowolne pytanie. Chętnie pogadamy!

Jesteśmy ciekawi wyzwań - reklamujemy sklepy internetowe generując sprzedaż, promujemy wydarzenia, imprezy lub bale okolicznościowe, poprawiamy rozpoznawalność marki oraz pomagamy znaleźć klientów w każdej branży. Na dowolnym etapie działań reklamowych służymy poradą i podpowiadamy jak najlepiej wykorzystać siłę tkwiącą w reklamie internetowej. 

Google swoim zasięgiem obejmuje aż 90% użytkowników Internetu i ponad dwa miliony stron internetowych. Google Ads generuje aż 97% wszystkich przychodów Google. Przeczytaj więcej informacji o platformie na naszym blogu.

Za dużo informacji? Dowiedz się w prostych słowach, o co tu "chodzi".

Opiszemy przykładową sytuację naszego klienta. Założył pizzerię w Lublinie i chciałby, żeby jego strona internetowa wyświetlała się w Google na hasło "pizza lublin". Zauważa, że wyników jest bardzo dużo, a jego strony nie widać. Zależy mu na czasie, więc zgłasza się do nas. W krótkim czasie, dzięki kampanii w Google Adwords, sprawiamy, że strona jego pizzeri pojawia się na samej górze wyników, nad stronami pojawiającymi się bezpłatnie. Dodatkowo za samo wyświetlenie strony klient nic nie płaci, a dopiero gdy potencjalny odbiorca w nią kliknie. Budżet ustala samodzielnie, a aktywność reklamy może w dowolnym momencie zmienić.

wyniki wyszukiwania w Google dla frazy "pizza lublin"

Jeszcze bardziej skrótowo o Adwords? Proszę.

  • reklama tekstowa w wyszukiwarce - płatność tylko za kliknięcia
  • moduły graficzne i tekstowe na stronach partnerskich  (zobacz najpopularniejsze rozmiary reklam)
  • reklamy produktowe w Google Adwords dla sklepów internetowych
  • promowanie video na YouTube
  • dowolny budżet
  • niemal natychmiastowe uruchomienie kampanii
  • darmowe konsultacje
  • bonus 300 zł dla nowych klientów

300 zł gratis na pierwszą kampanię!

Jeżeli nigdy nie prowadziłeś kampanii w Google Ads, to otrzymasz nawet 300 zł gratis. Idealny prezent, by wypróbować możliwości platformy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres e-mail:
kontakt [at] graftet.pl

Zadzwoń:

Łukasz Teterycz

667 104 305

Umów się na spotkanie

Spotkanie jest możliwe w dowolnym miejscu na terenie Lublina i okolic. Skontaktuj się z nami i ustal termin!

Lista 7 powodów, dla których Google Ads jest lepsze od pozycjonowania
- zapisz się, żeby otrzymać dokument PDF

Tym samym wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych od graftet.pl

Wysyłamy tylko wartościowe wiadomości. Zapisz się i automatycznie dostaniesz dokument PDF z listą powodów, dla których Google Ads jest lepsze od pozycjonowania

Graftet - 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone