Adwords Lublin Reklama w Google

Jesteś z Lublina lub prowadzisz swoją działalność w naszym regionie? Chciałbyś powiedzieć światu o swoich produktach bądź usługach? Doskonale trafiłeś.

kampanie google adwords google ads w Lublinie agencja reklamowa
Lublin

Od wielu lat zajmujemy się prowadzeniem kampanii reklamowych w wyszukiwarce Google, na witrynach partnerskich, na YouTube i w Google Merchant Center. Aktualnie reklama poprzez platformę Google, to jedna z najpopularniejszych form marketingu internetowego. 

Planujemy kampanie Adwords od podstaw bądź optymalizujemy i opiekujemy się tymi, które już trwają. Napisz do nas po darmowe konsultacje lub zadaj dowolne pytanie. Chętnie pogadamy!

Jesteśmy ciekawi wyzwań - reklamujemy sklepy internetowe generując sprzedaż, promujemy wydarzenia, imprezy lub bale okolicznościowe, poprawiamy rozpoznawalność marki oraz pomagamy znaleźć klientów w każdej branży. Na dowolnym etapie działań reklamowych służymy poradą i podpowiadamy jak najlepiej wykorzystać siłę tkwiącą w reklamie internetowej. 

graftet agencja reklamowa partner google
Status Partnera Google, potwierdza nasze doświadczenie oraz skuteczność

Uzyskanie certyfikatu od Google to potwierdzenie naszej skuteczności

Uzyskanie certyfikatu od Google

Jest to potwierdzenie naszej skuteczności, wiedzy i doświadczenia. Przez lata obserwowaliśmy rynek oraz rozwijającą się platformę Adwords i uczyliśmy siępoprzez praktykęstosować jak najlepsze rozwiązania.  Wiele samodzielnych eksperymentów, testowania metod, form reklamowych i sposobów docierania do klientów sprawiło, że w pełni świadomie podchodzimy do każdego klienta i jego potrzeb.

Cele klientów

Każdy ma inne. Jednemu zależy na sprzedaży jak najszybciej i jak najdrożej, a drugiemu na budowaniu długotrwałych relacji z klientami i budowaniu świadomości marki. To wybranie odpowiedniej strategii już na samym początku kampanii reklamowej pozwoli zaoszczędzić pieniądze i uzyskać możliwie jak najszybciej pożądany efekt. Nie można lekceważyć analizy potrzeb klienta, rynku oraz dotychczasowego sposobu docierania do klientów i relacji z nimi. To odpowiednie przygotowanie sprawi, że kampanie będą nie tylko skuteczne, ale będą również pozytywnie wpływały na ogólny odbiór reklamowanego produktu bądź usługi przez społeczeństw.

Ustalenie celu kampanii Adwords Lublin to podstawa

Kiedy sprzedam swój produkt?

Nie zawsze najważniejsza jest sprzedaż „tu i teraz”. Są produkty, które trzeba promować z cierpliwością, niejako pośrednio przyzwyczajać odbiorców, że to co oferujemy jest najwyższej jakości i jak nie przyda mu się to aktualnie, to z pewnością, gdy pomyśli o takiej potrzebie to pierwsze co zrobi to zgłosi się po nasz produkt. Przykładem może być kampania reklamowa promująca luksusowe auto, np. Porsche Carrera GT. Czy klient może lub powinien wymagać by sprzedawać ten produkt jak każdy inny poprzez sklep internetowy? Oczywiście, że nie. Stopniowo docierając do odpowiednich odbiorców należy budować świadomość o ekskluzywnym produkcie. Mimo, że obecnie ponosimy koszty bez widocznego zwrotu to umiejętnie przeprowadzana kampania zwróci się wielokrotnie w przyszłości. Jasne jest, że dobór odpowiednich odbiorców potencjalnie zainteresowanych naszym produktem jest kluczowy.

Reklama sklepów internetowych

Google swoim zasięgiem obejmuje aż 90% użytkowników Internetu i ponad dwa miliony stron internetowych. Google Ads generuje aż 97% wszystkich przychodów Google. Przeczytaj więcej informacji o platformie na naszym blogu.

Gogole Analytics - równie istotne

Dokładna analiza prowadzonej kampanii jest często ważniejsza od samej strategii, ustalonej na samym początku. To prawidłowa optymalizacja i reakcja w odpowiednim momencie sprawia, że kampania w dłuższej perspektywie przynosi coraz większe zyski. Konieczna jest bieżąca analiza działań konkurencji oraz zachowań klientów. Takie działania pozwalają zaoszczędzić dużo pieniędzy i dostosować koszty do obecnych rynków. Stała opieka nad kontem Google Ads pozwala na kierowanie budżetu tam, gdzie zwrot jest potencjalnie największy, a ograniczenie budżetu tam, gdzie koszty rosną, a zyski nie są zadowalające.

Analiza skuteczności reklam Google Adwords

Docelowa strona internetowa

Równie ważne co same reklamy i konfiguracja kampanii jest strona internetowa klienta. To tam, ostatecznie klient decyduje czy dokona zakupu (lub innej konwersji). Jeżeli klient bagatelizuje jakość swojej strony internetowej to nawet najbardziej wyrafinowane działania marketingowe mogą nie odnieść sukcesu. Dlatego kładziemy bardzo duży nacisk na jakość strony docelowej, przejrzystość oferty i optymalizację samego kodu. Bezpłatnie doradzamy w zakresie poprawy standardów oferty kierowanej do klientów.

Optymalizacja stron internetowych dla kampanii reklamowych

Za dużo informacji? Dowiedz się w prostych słowach, o co tu "chodzi".

Opiszemy przykładową sytuację naszego klienta. Założył pizzerię w Lublinie i chciałby, żeby jego strona internetowa wyświetlała się w Google na hasło "pizza lublin". Zauważa, że wyników jest bardzo dużo, a jego strony nie widać. Zależy mu na czasie, więc zgłasza się do nas. W krótkim czasie, dzięki kampanii w Google Adwords, sprawiamy, że strona jego pizzeri pojawia się na samej górze wyników, nad stronami pojawiającymi się bezpłatnie. Dodatkowo za samo wyświetlenie strony klient nic nie płaci, a dopiero gdy potencjalny odbiorca w nią kliknie. Budżet ustala samodzielnie, a aktywność reklamy może w dowolnym momencie zmienić.

wyniki wyszukiwania w Google dla frazy "pizza lublin"

Jeszcze bardziej skrótowo o Adwords? Proszę.

  • reklama tekstowa w wyszukiwarce - płatność tylko za kliknięcia
  • moduły graficzne i tekstowe na stronach partnerskich  (zobacz najpopularniejsze rozmiary reklam)
  • reklamy produktowe w Google Adwords dla sklepów internetowych
  • promowanie video na YouTube
  • dowolny budżet
  • niemal natychmiastowe uruchomienie kampanii
  • darmowe konsultacje
  • bonus 300 zł dla nowych klientów

300 zł gratis na pierwszą kampanię!

Jeżeli nigdy nie prowadziłeś kampanii w Google Ads, to otrzymasz nawet 300 zł gratis. Idealny prezent, by wypróbować możliwości platformy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Adres e-mail:
kontakt [at] graftet.pl

Zadzwoń:

Łukasz Teterycz

667 104 305

Umów się na spotkanie

Spotkanie jest możliwe w dowolnym miejscu na terenie Lublina i okolic. Skontaktuj się z nami i ustal termin!

Lista 7 powodów, dla których Google Ads jest lepsze od pozycjonowania
- zapisz się, żeby otrzymać dokument PDF

Tym samym wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych od graftet.pl

Wysyłamy tylko wartościowe wiadomości. Zapisz się i automatycznie dostaniesz dokument PDF z listą powodów, dla których Google Ads jest lepsze od pozycjonowania

Graftet - 2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Call Now Button