fbpx

Adwords Warszawa Reklama w Google

Jako Agencja Reklamowa zajmujemy się tworzeniem i obsługą kampanii reklamowych w Google Ads. Reklamy kierujemy zarówno na Warszawę jak i cały świat. Potrzebujesz sprzedać produkt bądź usługę? Dobrze trafiłeś.

kampanie google ads warszawa certyfikowany partner
Warszawa - kampanie reklamowe

Reklama w Google Warszawa

Obsługujemy tekstowe kampanie reklamowe w wyszukiwarce Google, na witrynach partnerów, na YouTube oraz kampanie produktowe poprzez Google Merchant Center. Platforma Google Ads to jeden z najpopularniejszych sposobów na promocję firm.

Prowadzisz już kampanie?

Posiadasz już konto w Google Adwords? Napisz do nas po darmowe konsultacje, pomożemy w optymalizacji i uzyskaniu jeszcze lepszych efektów. Jeśli masz jakiekolwiek pytanie - pisz śmiało, czekamy!

graftet agencja reklamowa partner google
Status Partnera Google, potwierdza nasze doświadczenie
oraz skuteczność w generowaniu konwersji

Certyfikat Partnera

Partnerstwo potwierdza to, co budowaliśmy przez lata. Dla nas samych nic to nie zmienia, nadal skupiamy się na jak generowaniu konwersji. Jednak dla naszych klientów to przede wszystkim potwierdzenie naszej specjalistycznej wiedzy oraz skuteczności w prowadzonych kampaniach.

Cel - istota każdej kampanii

Wybranie odpowiedniej strategii, zanim przeznaczy się jakiekolwiek środki na działania reklamowe, to naszym zdaniem podstawa każdej promocji w Internecie. Nie każdy produkt bądź usługa nadają się do bezpośredniej, szybkiej sprzedaży. Często potrzeba cierpliwości i wytrwałości w procesie budowania świadomości marki. Równie ważne jest precyzyjne dotarcie z jak najlepszym przekazem reklamowym do idealnej grupy odbiorców. Jeżeli mamy do sprzedania produkt luksusowy lub niszowy, np. najnowsze BMW, to nie reklamujemy go jak standardowy produkt sklepu internetowego licząc na kliknięcie "kup teraz". Docieramy z przekazem do odpowiednich osób i w perspektywie długoterminowej sprawdzamy wskaźniki sprzedaży.

cel kampanii google adwords graftet

Kampania produktowa w Google

Platforma Google Merchant Center oferuje zautomatyzowaną kampanię produktów z naszego sklepu internetowego. Dzięki temu, jesteśmy w stanie jeszcze bardziej precyzyjnie docierać do klientów z konkretnym produktem. To wyszukiwarka za nas dobiera odbiorców, którzy szukają dokładnie to co mamy w sprzedaży. Kampanie są niebywale skuteczne przy każdej ilości produktów. Dodatkowo nie musimy się martwić o aktualizacje danych, zdjęcia, ceny czy dostępności. Odpowiednio skonfigurowana kampania oraz sklep internetowy, zrobią to za nas.

Przykład reklamy produktowej w Google Ads przy wykorzystaniu Google Merchant Center

Zasięg reklam

90% użytkowników Internetu i ponad dwa miliony stron internetowych - to jest potencjalny zasięg, który możemy wykorzystać dla Twojego biznesu. Google Ads to aż 97% wszystkich przychodów Google. Skoro oni potrafią na tym zarabiać, to i my również. Przeczytaj więcej informacji o Google Ads na naszym blogu.

Ogólnie o reklamach Google

Opiszemy przykładową sytuację klienta, który się do nas zgłasza na darmowe konsultacje.. Założył pizzerię w Warszawie i chciałby, żeby jego strona internetowa wyświetlała się w wyszukiwarce Google na hasło "pizza warszawa". Wyszukiwarka generuje dużo wyników, a strony klienta, nie ma wśród nich.

Szybkie rezultaty

Klient chciałby szybko działać i zdobyć klientów. Uruchamiamy kampanię w Google Adwords. Strona internetowa pizzeri klienta pojawia się na samej górze wyników, nad wynikami pojawiającymi się bezpłatnie. Co bardzo ważne, samo wyświetlenie strony internetowej nic nie kosztuje. Płacimy dopiero, gdy zainteresowana osoba kliknie w nasz link. Budżet ustalamy na bieżąco, a aktywność reklamy możemy w dowolnym momencie zmienić.

google ads warszawa
wyniki wyszukiwania w Google dla frazy "pizza warszawa"

Kampanie Google Adwords - streszczenie

  • reklama w wyszukiwarce Google
  • płatność za kliknięcie
  • dowolny budżet kampanii
  • reklamy tekstowe i banery graficzne na stronach będących w sieci partnerskiej Google (ponad 2 mln. stron) - zobacz najpopularniejsze rozmiary reklam
  • reklamy produktowe w GMC dla sklepów internetowych
  • reklama na YouTube, promocja filmów
  • natychmiastowe rezultaty
  • darmowe konsultacje od Graftetu
  • bonus 300 zł dla nowych klientów

 

375 zł gratis na pierwszą kampanię!

Jeżeli nigdy nie prowadziłeś kampanii w Google Ads, to otrzymasz nawet 375 zł gratis na start. Idealny prezent, by wypróbować możliwości platformy reklamowej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Call Now Button